CZYSTY RĘCZNIK 3D DO OSUSZANIA KAROSERII 43 x 32CM

Indeks katalogowy: CZY000043

  • Dostawa: od 14,00 zł (Kurier)
  • Waga opakowania [kg]:
    • 0,2
12,00 zł brutto / szt. 9,76 zł netto + 23% VAT / szt.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Opis

CZYSTY RĘCZNIK 3D DO OSUSZANIA KAROSERII 43 x 32CM

IDEALNA ABSORPCJA - Nasz ręcznik samochodowy zapewnia najlepsze możliwe wchłanianie wody.

Ręcznik do osuszania pomoże Ci szybko pozbyć się nadmiaru wody i tym samym po upływie krótszego czasu wyjechać na drogę, nawet w zimowych warunkach. Dobrze osuszona powierzchnia lakieru to braku smug, które są zmorą wielu kierowców. Miękkie i cienkie włókna, które są bezpieczne dla lakieru, nie pozostawiając na nim szpecących zarysowań. Cechuje się dużą chłonnością wody, przez co ekspresowo osusza nawet bardzo mokre powierzchnie. Ponadto, szybko schnie i jest wielokrotnego użytku. Włókna nie niszczą się oraz nie tracą swoich właściwości nawet przy częstym praniu.

Troszczysz się o karoserię swojego samochodu?

Samodzielnie usuwasz z niej zabrudzenia i trudne plamy oraz zabezpieczasz jej powierzchnię specjalnymi preparatami. Ten ręcznik szybko stanie się ulubionym narzędziem jako ręcznik samochodowy i ściereczka kuchenna.

Wykonany jest z materiału PVA, miękki i bardzo trwały. Łatwo wyciska się z niego wodę. Zalecamy przechowywanie wilgotnego ręcznika w tubie. Irchowy ręcznik do samochodu nie zarysowuje czyszczonych powierzchni. Ściereczka ułatwia czyszczenie kurzu z wnętrza lub na zewnątrz samochodu, dzięki czemu jest uniwersalna.

Cechy

Cechy produktu
Waga opakowania [kg]:
  • 0,2

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 14,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Kurier DPD DE : od 136,86 zł