ZESTAW PREZENTOWY ODŚWIEŻACZE WANILIA CHUSTECZKI FUNKCYJNE

Indeks katalogowy: Z000242

 • Dostawa: od 14,00 zł (Kurier)
27,90 zł brutto / szt. 22,68 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

ZESTAW PREZENTOWY ODŚWIEŻACZE WANILIA CHUSTECZKI FUNKCYJNE

CZYSTY ODŚWIEŻACZ BUTELECZKA ZAPACH WANILIA ZAWIESZKA

Kolekcja CZYSTY to zapachy w butelce, drewniany korek nasącza się świeżą substancją zapachową uwalniając powoli  swój zapach.

Produkt może być stosowany w samochodzie, biurze, domu.

Pojemność: 5ml

Nuta zapachowa: Wanilia

Zapachy wg zastosowania : na lusterko

Zapachy wg typu : butelka z korkiem

Dostępne nuty zapachowe:

 • Truskawka
 • Wanilia
 • Ocean
 • Tropikalna

Wspieraj polską gospodarkę, kupuj polskie produkty.

CZYSTY ODŚWIEŻACZ POWIETRZA W WORECZKU WANILIA

Kolekcja CZYSTY to zapachy w delikatnym woreczku z organzy w którym znajdują się zapachowe kuleczki nasączone świeżymi kompozycjami zapachowymi. Kuleczki stopniowo uwalniają swój zapach.(uwalnianie zapachu nawet do 6 tygodni)

Produkt może być stosowany w samochodzie, biurze, domu.

Gramatura: 20g

Nuta zapachowa: WANILIA

Dostępne nuty zapachowe:

 • Guma Balonowa
 • Wanilia
 • Ocean
 • Cytrynowa

5szt

Chusteczek do kokpitu

Zapach: Waniliowy

Nawilżone ściereczki przeznaczone są do pielęgnacji Twojego samochodu oraz utrzymania wnętrza w doskonałej czystości. Ich użycie to łatwy i szybki sposób na wyczyszczenie wnętrza auta wycieranie kurzu i plam z powierzchni plastikowych i winylowych .

Skład ich został tak opracowany, aby w bezpieczny i efektywny sposób wyczyścić elementy wykonane z plastiku lub winylu. Dzięki temu ściereczki ułatwiają utrzymanie połysku na desce rozdzielczej, odkurzenie kierownicy i podłokietników w aucie. Pozostawiają powierzchnię czystą i lśniącą. Przywracając naturalny wygląd, nabłyszczają, wydobywają pierwotny kolor i blask czyszczonych powierzchni.

Ponadto dzięki właściwościom antystatycznym zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się na nich kurzu oraz chronią materiał przed starzeniem i promieniowaniem UV.

 • łatwe i szybkie czyszczenie
 • bezpieczne dla tworzyw sztucznych
 • spowalniają starzenie się materiałów

Chusteczki nawilżone czy-sty to produkt wysokiej jakości, wyjątkowo skuteczne w pielęgnacji kokpitu. Wykonane są z niepylącej włókniny najwyższej jakości, która nie pozostawia śladów po czyszczeniu. Nasączone są środkiem, który doskonale usuwa wszelkiego rodzajów zabrudzenia, regeneruje czyszczone powierzchnie i pozostawia przyjemny zapach.

5 sztuk

CHUSTECZKA NAWILŻONA DO CZYSZCZENIA I ODTŁUSZCZENIA SZYB SAMOCHODOWYCH, OKIEN I ELEMENTÓW SZKLANYCH

Nawilżone ściereczki przeznaczone są do pielęgnacji szyby Twojego samochodu. Ich użycie to łatwy i szybki sposób na wyczyszczenie. Skład ich został tak opracowany, aby w bezpieczny i efektywny sposób wyczyścić wszystkie szklane elementy. Przywracając naturalny wygląd, nabłyszczając, wydobywając blask czyszczonej powierzchni.

5 sztuk

CHUSTECZKA NAWILŻONA SPECJALNYM ŚRODKIEM O DZIAŁANIU HYDROFOBOWYM ZAPEWNIA BEZPROBLEMOWE ODPROWADZENIA WODY Z SZYB PODCZAS JAZDY

Chusteczka nawilżona środkiem, który tworzy na powierzchni szyb powłokę hydrofobową, która zapewnia zrzut wody od 50 km/h bez konieczności używania tradycyjnych wycieraczek. Poprawia widoczność i bezpieczeństwo podróżowania w deszczowych warunkach, a w zimie ułatwia usuwanie szronu, śniegu oraz lodu.przeznaczone są do pielęgnacji szyby Twojego samochodu. Ich użycie to łatwy i szybki sposób na wyczyszczenie.

Sposób użycia:

 1. Przed aplikacją preparatu upewnij się, że szyba została dokładnie oczyszczona. Możesz użyć chusteczki CZYSTA Szyba z niebieską etykietą.
 2. Nie stosować wewnątrz pojazdu.
 3. Trwałość efektu uzależniona jest od takich czynników jak: odpowiednia aplikacja; narażenie powierzchni szyby na działanie czynników mechanicznych w tym częstość używania wycieraczek; rodzaj i jakość używanego płynu do spryskiwaczy.
 4. Wyjmij chusteczkę z opakowania.
 5. Delikatnie przetrzyj szybę.
 6. Odczekaj kilkanaście sekund.
 7. Szybko dotrzyj szybę czystą mikrofibrą aby uniknąć smug.
 8. Dla uzyskania najlepszych efektów wykonuj pracę w temperaturze powyżej 15°C.

5 SZTUK

CHUSTECZKA NAWILŻONA DO CZYSZCZENIA, IMPREGNACJI ORAZ NAWILŻENIA TAPICEREK SKÓRZANYCH. IDEALNA DO FOTELI I KANAP SAMOCHODOWYCH, SOF, KRZESEŁ, A NAWET ODZIEŻY SKÓRZANEJ

Nawilżone ściereczki przeznaczone są do pielęgnacji Twojego samochodu oraz utrzymania wnętrza w doskonałej czystości. Ich użycie to łatwy i szybki sposób na wyczyszczenie foteli samochodowych i innych elementów skórzanych. Czyszczą usuwając wszelkie plamy oraz zabrudzenia. Podkreślają kolor naturalnej skóry dając jej efekt nawilżenie oraz subtelny połysk. Jednocześnie chronią przed wysuszeniem oraz pękaniem. Skład ich został tak opracowany, aby w bezpieczny i efektywny sposób wyczyścić elementy wykonane ze skóry. Pozostawiają powierzchnię czystą i lśniącą. Przywracając naturalny wygląd.

 

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 14,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Kurier DPD DE : od 136,86 zł