CZYSTA TAPICERKA CHUSTECZKI DO TAPICERKI SKÓRZANEJ 50 SZTUK

Katalog-Index: CZY000037 50SZT

  • Lieferung: ab 14,00 PLN (Kurier)
  • Selbstabholung: ab
  • Opakowanie:
    • 50 sztuk
40,00 PLN brutto / szt. 32,52 PLN netto + 23 % VAT / szt.
Opakowanie:

Sehen Sie auch

Beschreibung

CZYSTA TAPICERKA CHUSTECZKI NAWILŻONE DO CZYSZCZENIA TAPICERKI SKÓRZANEJ

 

CHUSTECZKA NAWILŻONA DO CZYSZCZENIA, IMPREGNACJI ORAZ NAWILŻENIA TAPICEREK SKÓRZANYCH. IDEALNA DO FOTELI I KANAP SAMOCHODOWYCH, SOF, KRZESEŁ, A NAWET ODZIEŻY SKÓRZANEJ

Nawilżone ściereczki przeznaczone są do pielęgnacji Twojego samochodu oraz utrzymania wnętrza w doskonałej czystości. Ich użycie to łatwy i szybki sposób na wyczyszczenie foteli samochodowych i innych elementów skórzanych. Czyszczą usuwając wszelkie plamy oraz zabrudzenia. Podkreślają kolor naturalnej skóry dając jej efekt nawilżenie oraz subtelny połysk. Jednocześnie chronią przed wysuszeniem oraz pękaniem. Skład ich został tak opracowany, aby w bezpieczny i efektywny sposób wyczyścić elementy wykonane ze skóry. Pozostawiają powierzchnię czystą i lśniącą. Przywracając naturalny wygląd.

 

Ponadto dzięki właściwościom antystatycznym zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się na nich kurzu oraz chronią materiał przed starzeniem i promieniowaniem UV.

  • łatwe i szybkie czyszczenie
  • bezpieczne dla skór naturalnych
  • spowalniają starzenie się materiałów

Chusteczki nawilżone czy-sty to produkt wysokiej jakości, wyjątkowo skuteczne w pielęgnacji kokpitu. Wykonane są z niepylącej włókniny najwyższej jakości, która nie pozostawia śladów po czyszczeniu. Nasączone są środkiem, który doskonale usuwa wszelkiego rodzajów zabrudzenia, regeneruje czyszczone powierzchnie i pozostawia przyjemny zapach.

Chusteczki nawilżone czy-sty to produkt wysokiej jakości, wyjątkowo skuteczne w pielęgnacji. Wykonane są z niepylącej włókniny najwyższej jakości, która nie pozostawia śladów po czyszczeniu. Nasączone są środkiem, który doskonale usuwa wszelkiego rodzajów zabrudzenia, regeneruje czyszczone powierzchnie i pozostawia przyjemny zapach.

 

 

Features

Cechy produktu
Opakowanie:
  • 50 sztuk

Fragen Sie nach Produkt

Versandkosten

Kurier : ab 14,00 PLN
Odbiór osobisty : ab 0,00 PLN
Kurier DPD DE : ab 136,86 PLN