ZESTAW PRZEDŁUŻKI TARCZE GĄBKI

Indeks katalogowy: Z000289

  • Dostawa: od 14,00 zł (Kurier)
179,00 zł brutto / szt. 145,53 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

PRZEDŁUŻKI DO POLERKI, TARCZE MOCUJĄCE, GĄBKI 75MM

ITALKO ZESTAW PRZEDŁUŻEK DO POLEREK ROTACYJNYCH Z TARCZAMIU MOCUJĄCYMI O 3 ROZMIARACH

Zestaw wałków przedłużających do maszyny rotacyjnej wraz z tarczami mocującymi z gmintem m14. Zaprojektowany przez detailerów w celu przezwyciężenia problemu z dotarciem do trudnych i kłopotliwych elementów, takich jak okolice lusterek bocznych, emblematów, spoilerów czy zderzaków. Dodatkowo zestaw obejmuje 3 gąbki polerskie o średnicy 75mm i różnych twardościach oraz miękką gąbkę 50 mm.

PRZEDŁUŻKI DO POLERKI, TARCZE MOCUJĄCE, GĄBKI 75MM EAN 5900000010489

ITALKO ZESTAW PRZEDŁUŻEK M14 DO POLEREK ROTACYJNYCH

Zestaw wałków przedłużających do maszyny rotacyjnej. Zaprojektowany przez detailerów w celu przezwyciężenia problemu z dotarciem do trudnych i kłopotliwych elementów, takich jak okolice lusterek bocznych, emblematów, spoilerów czy zderzaków. Zastosowanie wałków przedłużających zapewnia dodatkową przestrzeń oraz widoczność, a w konsekwencji bezpieczną pracę na wymagających elementach bez ryzyka uszkodzenia lakieru.

Długości:

  • 50 mm
  • 80 mm
  • 120 mm

PRZEDŁUŻKI DO POLERKI, TARCZE MOCUJĄCE, GĄBKI 75MM Marka Italko

PRZEDŁUŻKI DO POLERKI, TARCZE MOCUJĄCE, GĄBKI 75MM Kod producenta Z000289

ITALKO ZESTAW TARCZ MOCUJĄCYCH M14 Z RZEPEM

  • 30mm
  • 50mm
  • 70mm

do szlifierek kątowych każdego typu z wrzecionem na gwint M14. Głowica posiada warstwę miękkiej pianki grubości 10 mm. Sposób mocowania: na wrzecionie szlifierki, dokręcając do oporu. W zależności od narzędzia, rodzaju papieru ściernego służy do szlifowania i polerowania powierzchni płaskich metali, drewna, tworzyw sztucznych i materiałów budowlanych

GĄBKI DO POLEROWANIA NA RZEP PROFILOWANE

» Wymiary: Ø 75 mm x 50mm

» Mocowanie: rzep

W skład zestawu wchodzą:

  • gąbka niebieska profilowana 75mm
  • gąbka żółta profilowana 75mm
  • gąbka zielona profilowana 75mm

Gąbka stosowana do wyrównywania   powłok lakierniczych (zacieki, poprawki lakiernicze), jak i do polerowania powierzchni lakierniczych z użyciem środków kosmetycznych. Usuwają brud i utleniony lakier z głębokich rys i zadrapań, skutecznie przywracając naturalny kolor i połysk powierzchni polakierowanych. Dostosowane są do wszystkich granulacji past szlifiersko-polerskich, zapewniając mniejsze ich zużycie.

Dzięki specjalnej budowie umożliwiają dłuższą pracę nie powodując przegrzewania się pasty, a także polerowanej powierzchni.

Dodatkowo w skład zestawu wchodzi gąbka o średnicy 50mm miękka z mocowaniem na rzep.

FUTRO POLERSKIE 90MM NA RZEPIE 75MM

» Wysokość 20mm

» Mocowanie: rzep

Futro polerskie przeznaczone do użytku z maszynami polerskimi. Podkładka wykonana jest z sztywnej gąbki o otwartej strukturze komórkowej. Tarcza polerska doskonale radzi sobie z usuwaniem lekkich i ciężkich śladów zawirowań, głębszych zarysowań, śladami utleniania z dow

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier : od 14,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Kurier DPD DE : od 136,86 zł